معرفی دوره‌های مهندسی نرم افزار (Oracle)

DesignerSOAApplication ServerJava DevelopmentData Warehouse & BIDatabase AdministrationApplication Development

 

معرفی شرکت اوراکل :

 

شرکت  اوراکل یکی از تامین کنندگان پیشرو نرم افزار برای مدیریت اطلاعات و از بزرگترین شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری دنیا می باشد و بانک اطلاعاتی این شرکت به عنوان برترین و مشهورترین بانک اطلاعاتی دنیا معرفی گردیده است .

در کنار فناوری بانک اطلاعاتی ، اوراکل ارائه دهنده برترین راه حلها ، ابزارها و تکنولوژیها در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات می باشد که از آن جمله می توان به "بانکهای اطلاعاتی" ، "توسعه برنامه های کاربردی" ، "نرم افزارهای کاربردی" ، "هوش تجاری و انباره داده" ، "تحلیل و طراحی نرم افزار"  ، "سیستم عامل" ، " نرم افزارهای سرویس گرا" ، "ابزارهای لایه میانی" و ... اشاره نمود .

اخیرا اوراکل با خرید کمپانی SUN Microsystem متولی رسمی زبان برنامه نویسی پرطرفدار و قوی Java نیز شده است. در ضمن با این خرید فناوری سخت افزارها و نرم افزارها و سرور های SUN نیز در اختیار اوراکل قرار گرفته است .

این شرکت با درآمد بیش از 26.8 میلیارد دلار در سال 2010 ارائه دهنده بانکهای اطلاعاتی و ابزار و محصولات کاربردی ، همراه با آموزش و مشاوره و خدمات پشتیبانی در بیش از 145 کشور دنیا می باشد .

اوراکل اولین شرکت در دنیا بود که توانست طراحی ،توسعه و استقرار 100درصدی نرم افزارهای اینترنتی را در خط تولید محصولات خود داشته باشد. همچنین شرکت اوراکل تنها شرکتی است که راه حلهای جهانی برای کسب و کارهای الکترونیکی (e-Business) را در کلیه مقاطع سازمانی ارائه می دهد .

نرم افزارهای اوراکل بر روی کلیه کامپیوتر های شخصی ، سرور ها ،Main Frame  ، Mini  و ... قابل راه اندازی و اجرا می باشد .

در عصر حاضر بسیاری از شرکتها و سازمانها به سمت راه حل کسب و کارهای تجارت الکترونیکی روی آورده و شرکت اوراکل راه حلهای مقرون به صرفه ای را برای جذب و حفظ مشتریان خود ارائه کرده است .

 

از ویژگیهای خاص این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

« شرکت اوراکل جزو 100 شرکت برتر دنیا ( به گزارش مجله Fortune ) می باشد.

« طبق اعلام مجله Forbes اوراکل برترین شرکت نرم افزاری دنیا است.

« امروز بانک اطلاعاتی اوراکل روی 80 محیط عملیاتی مختلف از : Main Frameهای شرکت  IBM گرفته تا مینی کامپیوترهای DECVAX و سیستم های مبتنی بر Unix و یا پلت فرمهای Windows قابل اجرا می باشد.

« 10 سایت از بزرگترین سایتهای دنیا مانند amazon.com و Yahoo! از اوراکل استفاده می نمایند .

دوره های اوراکل شامل گرایش های مختلف زیر می باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر گرایش مورد نظر را از منو بالا انتخاب نمایید:

           « پياده سازي پايگاه داده اي اوراکل (Oracle Developer)

           « مديريت پايگاه داده اي اوراکل(Oracle Database Administration)  

           « پياده سازي نرم افزارهاي مبتني بر وب و جاوا  (Oracle Java Developer)

           « بانک اطلاعاتی تحلیلی و انباره داده (Data Warehouse) و پياده سازي و مديريت نرم افزارهاي هوش تجاری (Business Intelligence)

           « نرم افزارهای کاربردی Oracle E-Business Suite  و CRM